Tibeto mastifas

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Dramblių vaidmuo civilizacijoje

Dramblių vaidmuo civilizacijoje per visą istoriją buvo įvairus. Jie nelabai skiriasi nuo vaidmens, kurį atlieka šiandien. Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m . vasario 21 d. Dramblių vaidmuo civilizacijoje

Czytaj więcej »

Arkties kiškis

poliarinio kiškių Mokslinė klasifikacija Karalystė Gyvūnai Įveskite Stygos phylum žinduolių eilutė TRIUŠIENA Šeimos Triušiai Gentis Kiškis mokslinis pavadinimas Lepus Arcticus & nbsp; išsaugojimo statusas poliarinio

Czytaj więcej »

Mokslinė Tibeto mastifo klasifikacija

Karalystė
Gyvūnai
Tipas
Pinčeris, šnauceris, molosas

Gromada
Žinduoliai
Šeima
Šunys
Kitas vardas
Do-Khyi < />

Tibeto mastifų apsaugos statusas

 • neįtrauktas į sąrašą

Tibeto mastifų vietovės

 • Azija

Tibeto mastifo faktai

Dieta
Visaėdis
Kitas vardas
Tibeto Mastifas
Smulkmenos
Gyvūnas, veisiamas ganyti ir saugoti
Vieta
Tibetas, tada visas pasaulis
Temperamentas
Gyvas, linkęs dominuoti
Charakteris, bruožai
Nepriklausomybė, nepriklausomybė, stiprybė
Šūkis < /dt>

 • Iš pradžių auginta Himalajuose! Grupės mastifas

Tibeto mastifo fizinės savybės

Spalva

< dd>

 • Ruda
 • Pilka
 • Geltonai ruda
 • Juoda
Odos tipas
Kailis

< dt> Tikėtina gyvenimo trukmė

11 metų
Svoris
Daugiausia iki 115 kg
Lytinė branda
Moterys 2-3 latai, šunys 4 metai

Tibeto mastifo paveikslėliai

Galerijoje peržiūrėkite visus mūsų Tibeto mastifų paveikslus.

Peržiūrėkite visus Tibeto mastifų vaizdus!

Paieška

Šiame Tibeto mastifo įraše gali būti nuorodų į mūsų partnerius. Pirkdami per juos, mes galime tęsti savo misiją padėti mums šviesti pasaulio rūšis, kad mes visi galėtume juos geriau prižiūrėti.

Tibeto mastifai yra labai sena šunų veislė ir niekas nežino apie jų istoriją. Tibeto klajokliai juos naudojo kaip sarginius ir ganymo šunis, taip pat kaip sarginius šunis Tibeto vienuolynuose.

Nors veislė išpopuliarėjo nuo devintojo dešimtmečio, ji vis dar yra mažiau populiari šunų veislė. Remiantis DNR tyrimais, kiti didelių veislių šunys, tokie kaip Berno kalnų šunys, rotveileriai, bernardinai ir Didieji Pirėnai, yra kilę iš Tibeto mastifų.

Šių mastifų gyvenimo trukmė yra nuo 10 iki 12 metų. Jie yra labai nepriklausomi ir protingi šunys. Jie gali būti labai ištikimi ir apsaugoti savo šeimas, tačiau taip pat gali sukelti agresyvų elgesį, jei jie nėra tinkamai apmokyti ir socializuoti. Šie šunys yra geriausi tinka patyrusiems šunų savininkams.

Turėti Tibeto mastifą: 3 pliusai ir minusai

Privalumai!
Ištikimas
: Tibeto mastifai yra labai ištikimi šunys.
Sunku treniruotis
: Tibeto mastifus labai sunku lavinti ir jie netinkamai reaguoja į tipiškus mokymo metodus.
Lengva prižiūrėti
: Tibeto mastifai labai dažnai miršta kartą per metus, tačiau kitu atveju juos reikia valyti tik kas savaitę.
Gali būti agresyvus
: jei Tibeto mastifas mano, kad jo šeimos nariui gresia pavojus, jis gali elgtis neigiamai.
Meilė darbui
: Tibeto mastifai mėgsta turėti darbą.
Jie gali būti destruktyvūs
: jei Tibeto mastifams nuobodu, jie gali tapti destruktyvūs.
& nbsp;

Tibeto mastifo dydis ir svoris

Tibeto mastifai yra labai didelė šunų veislė. Patinai gali sverti nuo 90 iki 150 svarų ir būti mažiausiai 26 colių aukščio. Patelės sveria nuo 70 iki 120 svarų mažiausiai 24 colių aukščio. Šuniukai subręsta ilgiau nei kitų veislių. Patelės nesubręsta iki 3–4 metų amžiaus, o patinai gali užtrukti dar 1–2 metus.

Naujagimiai Tibeto mastifai sveria nuo 13 iki 22 uncijų. Iš pradžių šuniukai per dieną priaugs tik 2–8 uncijas, tačiau kai jie šiek tiek sensta, jų augimas turėtų šiek tiek paspartėti iki to, kad per savaitę priauga 1–3 svarus. iki vienerių metų jie nėra visiškai baigti, šiuo metu jie bus beveik viso dydžio.

Šie šunys dažnai būna aktyviausi naktį. Iš pradžių jie buvo veisiami kaip sarginiai šunys, ir jie instinktyviai stengiasi per naktį atbaidyti potencialius plėšrūnus. Šios veislės mokymas gali būti iššūkis dėl jų užsispyrusio elgesio. Jiems reikia šeimininkų, kurie yra išmokyti tinkamai elgtis ir išmokyti veislę, kad būtų išvengta agresyvaus elgesio ar atsitiktinio sužalojimo kitam asmeniui, nuo kurio šuo „apsaugo“ savo šeimininką.

Ūgis (vyriškas) 26 coliai ar daugiau Ūgis (moteris) 24 coliai ar daugiau Svoris (vyriškas) 90 svarų – 150 svarų Svoris (moteris) 70 svarų iki 120 svarų

Tibeto mastifas Dažnos sveikatos problemos

[ rs-ads block = “ANIMALSRS”]

Yra keletas galimų sveikatos problemų, kurias turėtumėte žinoti, jei ketinate turėti vieną iš šių mastifų. Ne visi Tibeto mastifai kenčia nuo šių sveikatos sutrikimų, tačiau kai kurie kenčia ir žinios, į ką atkreipti dėmesį, padės užtikrinti geriausią jūsų šuns priežiūrą.

Klubo ir alkūnės displazija yra dvi. galimos sveikatos problemos, su kuriomis gali susidurti šie šunys. Taip yra dėl nenormalaus šuns sąnarių vystymosi. Dėl to šuniui gali būti sunku ir skausminga vaikščioti ir gali prireikti operacijos, kad jį ištaisytų. Tai yra paveldimos sąlygos ankstesnės kartos.

Šiems šunims taip pat gali išsivystyti hipotirozė.Ši būklė, kai skydliaukė neveikia tinkamai ir gali sukelti svorio padidėjimą, nevaisingumą, nuovargį ir kailio kokybės pablogėjimą.

Kita potenciali problema, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra progresuojanti tinklainės atrofija. Esant tokiai būklei, šuns tinklainė laikui bėgant lėtai išsigimsta, o tai gali sukelti aklumą.

Šie šunys turi siaurą ausies kanalą, dėl kurio ausų infekcijos gali atsirasti dažniau nei kitų veislių. Kad taip neatsitiktų, svarbu išvalyti šuns ausis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad kai kurios įprastos sveikatos problemos, su kuriomis susiduria Tibeto mastifai, yra šios:

 • klubo sąnario displazija
 • alkūnės displazija
 • hipotirozė
 • progresuojanti tinklainės atrofija
 • Ausų infekcijos

Tibeto mastifo temperamentas ir elgesys

Šie mastifai yra labai nepriklausomi ir protingi šunys. savo šeimos nariams. Jie taip pat gali parodyti apsaugines savybes, kurios gali jie labiau įtaria nepažįstamus žmones.

Rūpinimasis Tibeto mastifu

Kaip ir kitų veislių šunims, šiems šunims reikės unikalaus priežiūros plano. & nbsp; Išlaikykite savo temperamentą Ši veislė, mitybos poreikiai, mankštos reikalavimai, sveikatos problemos ir dar daugiau ruošiantis rūpintis savo Tibeto mastifu.

Tibeto mastifų maistas ir dieta

Kol jie yra labai dideli šunys, šiems šunims paprastai kasdien reikia tik 2–4 puodelių maisto. Visada rinkitės aukštos kokybės šunų maistą ir pasitarkite su savo šuns pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju.

Tibeto mastifų priežiūra ir priežiūra

Šių šunų kailius prižiūrėti yra gana paprasta. Šukuodami kartą per savaitę ilgu šepetėliu arba lygesniu šepetėliu galite pašalinti visus nešvarumus nuo kailio ir išlaikyti geriausią išvaizdą. . & nbsp; Turite naudoti plataus danties šukas, kad uodega ir karčiai nebūtų pernelyg susipainioję. Kartą per metus, pavasarį ar vasarą, jie ištirpsta ir iškrenta daug plaukų.

Taip pat nepamirškite keletą kartų per savaitę valyti šuns dantų ir kirpti nagus, kad jie nebūtų per ilgi.

Tibeto mastifų mokymas

& nbsp; dresuoti šiuo atžvilgiu nėra tokie patikimi. Jei jie pasitiki savininkais, jie dažniau paklūsta nurodymams, tačiau kartais gali grįžti prie savo instinktų. Dėl šios priežasties šiai veislei geriausiai sekasi su patyrusiu savininku.

Treniruokitės Tibeto mastifą

Įsitikinkite, kad jūsų šuo mankštinasi kasdien. Jiems patinka darbas ir jie gali būti aktyvesni, jei oras vėsesnis. & nbsp; Didelis aptvertas kiemas yra geras Tibeto mastifo namų atributas.

Tibeto mastifų šuniukai

Šuniukai subręsta lėčiau nei kitų šunų veislės ir jiems reikia trejų ar ketverių metų, kad išnaudotų visas savo galimybes. Jaunesni šuniukai turi mažesnį skrandį ir jiems reikės dažniau valgyti (daugiau informacijos rasite aukščiau esančiame skyriuje) ) Prieš parsinešdami savo šuniuką namo, įsitikinkite, kad jūsų namai tinkamai paruošti jūsų šuniui. Pašalinkite viską, kas gali būti pavojinga arba nenorėtumėte, kad jūsų šuniukas sunaikintų.

Be to, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai yra tinkamai įrengti, taip pat įsitikinkite, kad turite visą maistą ir reikmenis, kurių man reikia jūsų šuniui. Raskite veterinarą, kuriuo galite pasitikėti, kad pasirūpintumėte savo šunimi, ir suplanuokite patikrinimą netrukus po to, kai atsinešite naują šuniuko namo.
& nbsp;

Tibeto mastifai ir vaikai

Šie šunys gali būti geras šeimos šuo namams su vyresniais vaikais. & nbsp; Kai vaikai susitinka žaisti , tibetietis mastifas gali klaidinti savo draugus, bėgančius ir rėkiančius, kaip grėsmę kūdikiui, o tai gali sukelti nepageidaujamą agresiją.Ši veislė taip pat gali tapti pernelyg apsaugota, kai tėvai drausmina ar šaukia ant savo vaikų.

Šunys, panašūs į Tibeto mastifus

Didieji Pirėnai, Niufaundlendo šunys ir Berno kalnų šunys yra trys veislės, panašios į Tibeto mastifą.

 • Didieji Pirėnai: Didieji Pirėnai ir Tibeto mastifai yra labai didelės šunų veislės, sveriančios daugiau nei 100 svarų ir mažiausiai 25 colių aukščio. Abi veislės taip pat gali būti gana teritorinės. Tačiau Didieji Pirėnai yra geresnis šeimos augintinis. nei Tibeto mastifai.
 • Niufaundlendo šunys: Niufaundlendo šunys ir Tibeto mastifai yra darbiniai šunys. Abi veislės yra labai didelės, sveriančios daugiau nei 100 svarų. Niufaundlendo šunys yra sunkesni už Tibeto mastifus ir juos lengviau dresuoti.
 • Berno kalnų šuo: Berno kalnų šunys yra dar viena darbinė šunų veislė, pvz., Tibeto mastifas. Abi veislės taip pat gali būti labai apsaugotos. & nbsp; Berno kalnų šunys loja rečiau nei Tibeto mastifai ir jiems sekasi geriau. kiti šunys.

Įžymūs Tibeto
mastifai 

 Daugeliui įžymybių bėgant metams priklausė Tibeto mastifas. Štai keletas garsių šeimininkų:

 • Vin Diesel < /li>
 • Christina Aguilera
 • Bobas Dylanas
 • Jonas Bon Jovi
 • Gayle Kin
 • Dwayne’as Johnsonas
 • < / ul>

  Įprasti Tibeto mastifų pavadinimai


  Jei ieškote gero, peržiūrėkite žemiau esantį sąrašą populiariausių Tibeto mastifų pavadinimų naujo šuns vardas:

  • Bruno
  • Harry
  • Pūkuotas
  • Rambo
  • medžiotojas
  • < li> Lucy

  • Zara
  • Buffy
  • Bebo
  • Sultana

  Išvardykite visus 27 gyvūnus, prasidedančius T

  Dažnai užduodami klausimai apie Tibeto mastifą

  Ar Tibeto mastifai yra žolėdžiai, mėsėdžiai ar visaėdžiai? 
  Tibeto mastifai yra visaėdžiai, tai reiškia, kad jie valgo ir augalus, ir kitus gyvūnus.
  Kuriai karalystei priklauso Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai priklauso „Kingdom Animalia“.
  Kuriai grupei priklauso Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai priklauso „Phylum“ grupei.
  Kokiai klasei priklauso Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai priklauso Mammalia klasei.
  Kokiai šeimai priklauso Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai priklauso šunų šeimai.
  Kokiai kategorijai priklauso Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai priklauso karnivorų kategorijai.
  Kokį dangą turi Tibeto mastifai? 
  Tibeto mastifai yra padengti plaukais.
  Kokiems Tibeto mastifams priklauso? 
  Tibeto mastifai priklauso Canis genčiai.

  Kuo įdomūs Tibeto mastifai? 

  Tibeto mastifai iš pradžių buvo veisiami Himalajuose!
  Koks yra Tibeto mastifo mokslinis pavadinimas? 
  Mokslinis Tibeto mastifo pavadinimas yra Canis lupus.
  Kokia yra Tibeto mastifo gyvenimo trukmė? 
  Tibeto mastifo gyvenimo trukmė yra nuo 10 iki 12 metų.
  Kiek kainuoja turėti Tibeto mastifą? 
  Tibeto mastifo pirkimo iš veisėjo kaina paprastai svyruoja nuo 2 000 iki 4 000 USD. Jei prieglaudoje ar gelbėjimo organizacijoje galite rasti Tibeto mastifą, kaina bus daug mažesnė, galbūt apie 200 USD mokesčiai ir skiepai.

  Tibeto mastifai yra dideli šunys, jiems taip pat reikės daug maisto. Jiems taip pat reikės reguliarios veterinarinės priežiūros, mokymo ir aprūpinimo. Galvodami apie šio šuns laikymo kainą, nepamirškite ir šių prekių kainų. iki 1 500 USD už pirmuosius šuns nuosavybės metus ir nuo 500 iki 1000 USD už kiekvienus vėlesnius metus. Atminkite, kad Tibeto mastifas gyvena nuo 10 iki 12 metų, todėl turite būti pasirengę ilgai rūpintis savo šunimi.
  Ar šis Tibeto mastifas tinka vaikams? 
  Esant tam tikroms aplinkybėms, Tibeto mastifas gali būti naudingas vaikams, bet geriausiai tinka šeimoms su vyresniais vaikais. Jaunesnius vaikus (ypač jų draugus), bėgančius ir rėkiančius, galima laikyti Tibeto mastifų švente.
  Kokio dydžio yra Tibeto mastifas? 
  Tibeto mastifai yra labai dideli. Patinai yra mažiausiai 26 colių aukščio ir sveria nuo 90 iki 150 svarų. Patelės yra mažiausiai 24 colių aukščio ir sveria nuo 70 iki 120 svarų.
  Ar Tibeto mastifai yra pavojingi? 
  Tibeto mastifai gali būti pavojingi, jei nėra tinkamai apmokyti ir socializuojami. Tai labai dideli ir apsauginiai šunys, kurie gali pritraukti žmogų ar kitą gyvūną, kurį jie suvokia kaip grėsmę. Jie taip pat gali būti labai nenuspėjami ir, pageidautina, su jais susidoroti patyrę savininkai.


Zobacz też

Kakadu: viskas, ką reikia žinoti

Šiems egzotiškiems paukščiams būdingas spalvingas plunksnų plunksna viršugalvyje. Jie taip pat išsiskiria jautrumu muzikai, nes gali neatsilikti nuo dainos ritmo ir net šokti pagal jį. Paskutinį

Czytaj więcej »