Samojedas

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Vipetas

Mokslinė klasifikacija kurtas Karalystė Gyvūnai Įveskite Stygos klasteris Žinduoliai eilutė Charty-Sighounds Šeimos Canidae Gentis Canis mokslinis pavadinimas Canis lupus kurtas apsaugos būklė Nėra sąraše, Kurtas

Czytaj więcej »

Samojedas Mokslinė klasifikacija

karaliai

Gyvūnai
Įveskite

Stygos
Gromada < / dt>

Žinduoliai
vyriausybė

Predatory
Šeimos

Šunys

Gentis

Vilkas
mokslinis pavadinimas

Canis lupus familiaris

išsaugojimo statusas Samojedas
ne tai pagal apsaugos.

Samojedas Faktai

Temperamentas

Švelnus, draugiškas, pritaikomas
Dieta

visaėdis
Obuolys

savininkas buvo Rusijos caro, Nikolajus II
ypatumai

pleišto formos galvos ir stiprus snukis
Simbolių

gyvas ir energingas
Bendrinis pavadinimas

Samojedas

Fizinės charakteristikos Samojedas 

< DT> Spalvoti

 • Balta,
 • kremas,
 • smėlinė,


  Odos tipas

  Plaukų
  gyvenimo trukmė

  12 iki 14 metų
  Svoris

  20-30 kg, Moteris 16 -20 kg

  Aukštis

  53-60 cm, Moteris 48-53 cm

  Samojedas išvaizda (vaizdas)
  Samojedas buvo veisiami Sibire tarp oB upių ir Jenisejus traukti rogėmis ar medžioti.

  Šuo yra siejamas su SPITZ grupės. Samojedas turi labai storą baltą chalatą, kuris padeda jam išlikti šilta šaldymo Sibiro temperatūrai. Jo kailis susideda iš dviejų sluoksnių, ilgos ir tiesios kailio ir tankios pavilnės. Jis praranda daug, ypač per šėrimosi laikotarpį.

  Samojedas yra švelnus, draugiškas ir laimingas šuo. Jis yra šiek tiek užsispyręs, kuris gali būti sunku mokyti šio šuns. Baltas arktinės špicas vidutinio dydžio. Tai derinant formą ir vietą akies su šiek tiek pakelta kampų lūpų rezultatas. Vizualiai jis yra stiprus šuo, pilnas orumo ir malonės.

  žiupsnelis istorijos
  [RS-skelbimai užblokuoti = “ANIMALSRS”]
  Samojedas buvo su Samojedas genties gyvenimo Rusijoje ir Sibire šimtus metų. Pirmą kartą jis dalyvavo organizuotos 1884 Norvegijos dr ekspediciją į Šiaurės ašigalį Fritjofas Nansenas. Fritjofas skirta daug vietos, kad Samojedas savo dienoraštyje. Samojedas, taip pat dalyvavo 1880 ekspediciją į Archangelskas. Ir 1889, majoras Fredericas Jacksonas paėmė šunį į ekspediciją į Sankt Juozapo žemėje, o po Samojedas ekspedicijos, jis davė karalienės Aleksandras. Pirmasis selekcininkas iš Samojedas užsienyje buvo princesė de Montyglapa. Rusijoje, caro šeima buvo suinteresuotas Samojedas. Pirmasis Samojedas Europoje pasirodė 1889 metais, kai zoologas Ernestas
  Kilibrin Scott nugabeno į Angliją. 1909, pirmasis Samojedas veislininkystės klubas buvo įkurtas. 1903 knyga “Britų Šunys” Clara Kilbum-Scottas taip pat buvo paskelbtas. Samojedas taip pat buvo rašyti J. Londono knyga “Balta Donald” Inspiration . Jis saugojo elnių bandas, drąsiai ginti juos nuo vilkų ir meškų, padėjo medžioklėje ir ištraukė saniami. Jis nuolat savo tautos šiltas naktį dėka šiltą duris. Šiandien Samojedas anketa veisimo natūraliai randamas JAV, beveik kiekvienoje Europos šalyje, taip pat Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

  turintys Samojedas: už ir prieš
  Argumentai !
  “Laimingas”
  Samojedas yra labai įdomus ir puikus kompanionas bamblys. Jis yra šypsosi vidurnakčio šuo. Tačiau pagal šypsosi, gražus ir pūkuotas meškiukas kauke, yra reali šuo ir jūs negalite pamiršti apie jį. Jis turi šios rūšies poreikius ir papildomą perteklių energijos.
  Draugiškos “
  Samojedas yra labai draugiškas ir šnekus šuo. Pirmas dalykas, tai yra žievė bet kokioje situacijoje. Jis gerai dirba su savo kūdikiu ir gali būti puikus šeimos šuo. Tai yra geras kompanionas tiek žmonėms, tiek šunims. Jis nekenčia vienatvė, mėgsta būti šeimoje, ir tuo pačiu metu yra labai ištikimi ir prijungti. Jis howls ir whines, kai jis yra vienas, o. Tai šeima ir kompanija, kuri suteikia jam jėgų ir gyvenimo energija.
  “Gera su kito šuns
  Samojedas paprastai patinka kitą šunį ir nėra agresyvus link jo. Tai yra geras kompanionas kito šuns. Jis gali žaisti su juo valandų valandas ir būti jo kompanionas visą dieną. Jis yra ne atleisti agresiją tarp savęs ir kito šuns šeimininką. Jis neateina į konfliktą su juo, bet tik bando sušvelninti šiuos konfliktus.
  Aktyvus
  Samojedas rekomenduojama žmonėms, kurie mėgsta sportuoti ir praleisti laiką išorę, lenktynės, bėgimas, sankach, visi šunų sporto šakos gydyti šio šuns. “ Jie turi trumpą dėmesį span , tai geriausia daryti dažnai pertraukas arba keičiant veiklos rūšį. Jūs galite sportuoti su juo, kaip antai: bikenjorging, dogtrekking, canicross. Nurodyta dogotherapy.
  Jis taip pat yra intelektualiai aktyvus, jis yra protingas šuo, kuris atliks logines žaidimus su švietimo žaislai šunims, pvz galvosūkiai su skyriais, kurioje galite paslėpti šunų skanėstų.
  Samojedas universalus gyvenime ir veisimo
  tinka gyventi į miestą, taip pat kaimo. , jis neturi proto, kur jis gyvena, jis jaučiasi gerai visur. Tačiau jam reikia pragyvenimo minimumą gyventi. Jis jaučiasi geriau didelių butų negu mažų, nes tai yra dėl jo savybių, jo charakteris yra aktyvus ir jis nekenčia vakuumą. Mažose butai, jis gali jaustis mieguistas ir atimta valia gyventi. Gali tapti depresija.
  Samojed yra šuo žmonėms, kurie yra alergiški ir alergija “
  Samojed yra hipoalergicznych šuo. , galite saugiai nusipirkti ten, kur yra dideli šeimoms su mažais vaikais alergija alergiškiems. Būdamas su juo netampa liga blogiau. Štai kodėl vaikai gali žaisti su juo ir būti aplink jį.
  Trūkumai!
  molting
  Samojedas skrenda daug plaukų.
  Dažnas šepečiu Šuns ir dulkių pašiūrėje plaukus yra būtina ir beveik kasdienybė. Šiuo atžvilgiu, sunku veisti ir sunku išlaikyti. Jūs turite priprasti prie Samojedas šėrimosi, nes tai, ką Samojedas apie savo kailio.
  Atkaklus
  Samojedas yra labai užsispyręs, kuri gali padaryti mokymo ir pozicionavimo jam labai sunku ir bus didelis iššūkis tiek treneriu ir šuo. Jis taip pridedamas prie savininko, kad jis gali tapti savininkiškas.
  “Noisy
  Samojedas šuo yra gana triukšminga, todėl laikyti jį mažame namuose gali būti varginantis. Loti yra panašus į stiklo laužymo garsu. Jis loja kiekvienoje situacijoje ir sunku nuraminti jį žemyn. Jis gali parpti, gurgler, ir daryti daug kitų dalykų.
  “Netinka šiltu oru
  Samojedas turi labai storą sluoksnį ir yra naudojamas žemos temperatūros Sibire. Tai nėra idealus šuo karšto klimato, kur ji gali lengvai perkaisti. Jis neturėtų būti veikiami ilgalaikio poveikio į saulę, ir tai geriausia eiti pasivaikščioti anksti ryte arba vakare.
  Sunku organizuoti ir auklėti “
  Mėgsta sekti savo pačių kelius. Sunku organizuoti ir didinti. Jis reikalauja kantrybės, darbo, mokymo su Samojedas daug, taip pat profesinį mokymą. Jis taip pat yra labai užsispyręs, trumpai tariant, Samojedas yra sunku šuo. Kai didinimo Samojedas, jums reikia parodyti nuoseklumą, kantrybę ir supratimą.

  Įgūdžiai
  [RS-skelbimai blokas = “ANIMALSRS”]
  Samojedas yra šeimos ir sportas šuo. , galite bikenjorging, dogtrekking, Canicross’as su juo. Veikia gerai šunų terapija. Britų salų, ji gerai ganymo varžybose. Pritaikytos traukti rogės (pakinktų) ir apsauga elnių.

  Samojedas Dydis ir svoris
  Samojedas yra vidutinio dydžio šuo. “
  Vyriška yra šiek tiek didesnis nei moterų šios veislės. Vyrų yra paprastai 52,5 cm iki 58.75 cm aukščio ir sveria nuo 22.5 kg iki 32,5 kg.

  Patelė yra paprastai 47.5 cm iki 52,5 cm ūgio ir sveria 22,5 kg iki 50 kg. Trijų mėnesių amžiaus, šuniukas sveria nuo 7 kg iki 25 kg. Po šešių mėnesių, šuniukas tikriausiai sveria nuo 13 kg ir 23,5 kg. Samojedas auga iki 16 mėnesių amžiaus.

  Vyras, aukštis 52 cm iki 58.75 cm, patelės 47,5 cm iki 52,5 cm. Svorį, vyrų 22,5 kg iki 32,5 kg, moterų 17 kg iki 25 kg.

  Samojedas Anatomija
  viršutinio sluoksnio dažai yra sunku, standus ir stovinčių. Kojos yra pastatytas taip, kad pirštai yra išdėstytos tarsi Sniegbačių struktūrą. Storio plaukai auga tarp pirštų. Lenktas uodega naudojama padengti nosį. Krūtinės yra užlenkta į V-formos, kad sustiprinti raumenis.

  Skeletas yra daug sunkesnis, nei galėtumėte tikėtis tokio dydžio šuo. Tai suteikia jai jėgų traukti sunkius krovinius, bet jis taip pat yra labai judrus ir manevringas. Jo galva yra pleišto formos ir jos snukis yra stipri. Sniego nesikaupia ant Samojedas kailį ir šuo gali lengvai mesti ant kojų.

  Bendra Samojedas Sveikatos problemos
  Yra keletas bendrų sveikatos problemų, turinčių įtakos Samojedas. Žinant šiuos faktus gali padėti jums užtikrinti geriausią įmanomą priežiūrą savo šunį.

  Glaukoma yra viena iš Samojedas sveikatos problemų. “ Glaukoma atsiranda, kai yra padidėjęs spaudimas vienoje iš šuns akis. Kartais glaukoma gali būti paveldima, kiti laikai tai gali būti dėl kitų regėjimo problemų, kad sukelti mažiau skysčio į akis.

  šlaunikaulio displazija yra dažna problema, su šio šuns, ir jis jį paveikia kaip bet kuris kitas šuo. “ Tai genetinė liga, kuria šuns šlaunikaulis netelpa tinkamai į klubo sąnario. Tai sukelia du kaulai RUB vienas prieš kitą. Tai bus skausminga šuo ir gali sukelti šlubuoti.

  Kitas paveldima liga yra paveldima Samojedas glomerulopatiją. Šuo yra labiau tikėtina, kad sukurti daugiau sunkių formų sąlyga ir gali pradėti rodyti simptomų maždaug 3 mėnesių amžiaus. Sunkiais atvejais, šuo mirs 15 mėnesių amžiaus. Tai yra paveldima liga, tačiau genetinis atrankos bandymas dar nebuvo sukurta. Apibendrinant, trys pagrindinės sveikatos problemos Samojedas gali susidurti:

  • Glaukoma
  • klubo sąnario displazija,
  • Paveldima Samojedas glomerulopatiją

   Kita Samojedas ligų yra :

   • diabetas,
   • progresuojanti tinklainės atrofija,
   • kurtumas,
   • paveldima inkstų nepakankamumas,
   • Dwaifismus
   • plaučių vožtuvo stenozė (dusulys, nenormalus širdies ritmas),

    Samojedas temperamentas ir elgesys
    [RS-skelbimai užblokuoti = “ANIMALSRS”]
    Samojedas yra žinoma draugiška ir laimingą asmenybę. Kai kurie kiti požymiai, šis šuo eksponatai švelnumą, budrumą ir lengvai prisitaikyti prie įvairių situacijų. Samojedas taip pat yra labai žaismingas šuo. Tai puikus šeimos šuo ir yra puikus klausytis kompanionas jaunas vaikas.

    Samojedas ateina iš Sibiro kaip medžioklės ir ganymo šuo, todėl šis šuo yra naudojamas labai aktyvų gyvenimą ne tik atšiaurių Sibiro sąlygų. Jis turi aukštą energijos ir didelis poreikis vykdyti, jei šie poreikiai netenkinami, Samojedas eksponatų destruktyvų elgesį ir gali tapti depresija, kuri yra nepatartina jam.

    pobūdį, disponavimo
    Samojedas yra šypsosi Šiaurės šuo.
    Jis yra labai linksmas, labai draugiškas žmonėms ir myli įmonės, labai gyvas ir perspėjimo visur. Jis taip pat yra labai užsispyręs ir dažnai eina savo keliais. Jis yra išvengti konfliktų su kito šuns šeimininką. Tai drąsus, pasitikintis savimi ir gyvas šuo. Tai nėra linkę į stresą. Tai yra kantrūs ir ištikimi šeimos šuo. Jis nusprendžia, kaip jis bus praleisti laiką su jumis.

    lytinės brandos
    Samojedas lytiškai subręsta įvairaus amžiaus, ir ji negali būti tiksliai nustatomos. Laiko tarpą yra didžiulis, priklausomai nuo mitybos, aplinkos, kurioje jis gyvena ir pati šuo. Tai gali būti daroma prielaida, kad ji yra tarp 6 ir 16 mėnesių amžiaus.

    Mes pripažįstame Samojedas lytinę brandą, kai šuo kelia užpakalinių kojų, o šlapinantis. Lytinės brandos, taip pat liudija Kopuliacijos judėjimo ir teritorinės agresijos. Savo ruožtu vyrų, kai jis mato kalė, kuris yra šilumos, gauna “beždžionė protą”.

    Kaip rūpintis Samojedas
    Rūpinimasis Samojedas skiriasi nuo rūpinimosi kito šuns. “ Žinant svarbius faktus apie šio šuns yra labai svarbi, nes ji turi skirtingus mitybos reikalavimus ir poreikius. pratimas seka ir kiti sveikatos problemų nei bet kuris kitas šuo.

    Todėl mes apibrėžti atitinkamą priežiūros planą Samojedas, atsižvelgiant į įvairius jo poreikius. Teisingas požiūris ir profesionali priežiūra šuo yra labai svarbu neiškraipyti jo charakterį ir elgesį.

    Samojedas anketa maisto ir mityba  Samojedas šuniukas turi mažą skrandį, o tai reiškia, jis turi valgyti dažniau, mažesnių patiekalų nei suaugusiesiems. Jaunas šuniukas valgo tris ar keturis kartus per dieną maždaug šešis mėnesius. Kai šuniukas yra šešių mėnesių amžiaus, jis persijungia į valgymo du kartus per dieną, o tai yra ta pati suma kaip suaugęs Samojedas gali valgyti.

    Tiek šuniukas ir suaugęs šuo turi būti šeriami aukštos kokybės maisto produktų, kurie atitinka šuns mitybos poreikius. Pasitarkite su savo šuns veterinarą išsiaiškinti, kas maisto produktų, jis gali valgyti. Suaugęs Samojedas gali valgyti tarp 1,5 ir 2,5 kg per dieną. Tiksli suma valgyti šuo gali skirtis priklausomai nuo jo amžiaus, aktyvumo lygis, sveikatos problemų, ir kitų veiksnių. Jei nesate tikri, ką tinkamas Porcijos dydis yra jūsų šuo, kreipkitės į veterinarą.

    Maitinimas
    [RS-skelbimai blokas = “ANIMALSRS”]
    A Samojedas turėtų valgyti didelės energijos maistą. A Samojedas neturėtų būti šeriami tik prieš treniruotę. Šalto spaudimo aliejus gali būti naudojamas – tai yra nesočiųjų rūgščių šaltinis. Naudoti preparatus su cinko ir biotino. Taip pat galite naudoti aukštos kokybės maisto ar papildyti namų maistą su priedais. Verta įtraukti chemines medžiagas į dietą, kurios palaiko sąnarių vystymąsi, pavyzdžiui gliukozamino ir chodroitin. Turėtų būti numatytas pastovus tiekimas, geriamojo vandens šuo. Galite duoti jam žalią mėsą ir žuvį. Vyresnio amžiaus šuo gali valgyti mažiau kalorijų patiekalus.

    Samojedas grooming  Samojedas yra gana sunku šuo jaunikis. Per atsikratytą laikotarpį, tai bus būtina susišukuoti kasdien išlaikyti šį plaukus nuo kritimo iš mažiau. Šepetys su plataus ketera arba miltelių šepečiu. Šunys netinka visiškai skutimosi ir karpymas. Apskritai Samojedas auga netolygiai ir paltai virsta pūkas.

    Ji leidžiama priverstinai plaukus aplink tarpvietę. Samojedas yra hipoalergicznych šuo, o tai reiškia, kad ji nedirgina kas namuose su alergija. Samojedas reikalauja vonia laikas nuo laiko. Prieš juosta, šuo turi būti kruopščiai nuvalyti. Naudoti tik šampūną į sunkiųjų nešvarumų iš kailio atveju. Kruopščiai skalbimo ir džiovinimo savo šiurkščių plaukų, gali būti labai daug laiko. Norėdami klausytis vasaros oru džiovintuvo, nes kai oras yra per šilta, plaukai taps susivėlęs ir nuobodu.

    Samojedas dantys turėtų būti šepečiu kelis kartus per savaitę, o jo nagai turėtų būti sumažintas periodiškai, kad jie ne per ilgai, ir laikas nuo laiko šuns ausys turi būti patikrinti ir išvalyti. Jūs taip pat turėtumėte patikrinti savo burnos ertmę kas 2-3 savaites.

    Kaip rezultatas, viliojimas yra Samojedas sunku ir labai išsamiai. Žmonės dažnai ieško profesionalaus trenerio rūpintis Samojedas ir parodyti jums, kaip auklėti jį.

    Samojedas trening
    Samojedas yra labai užsispyręs šuo, sunku pakelti, traukinių ir stilius Samojedas ir išmokyti jį tam tikrus įpročius, kurie gali padaryti savo mokymo sudėtinga. Nuoseklumas ir kantrybės bus svarbu mokyti savo šunį. Jūs galite rasti profesionalų trenerį, kad padėtų savo šunų išmokyti jį tinkamus elgesio.

    Samojedas anketa pratimai  Samojedas yra labai energingas ir gyvas šuo. Ji buvo išvesta medžioklei ir ganymo, kuris reiškia, kad jis yra pripratęs prie labai aktyvi. Dėl šios priežasties, jis turi gauti daug pratimų kiekvieną dieną. Samojedas veda aktyvų gyvenimo būdą. “ Paimkite jį pasivaikščioti arba tegul paleisti ir žaisti aptvertoje kiemo. Karštomis dienomis, jums turėtų apriboti vakarėliai su juo, nes Samojedas turi labai storą sluoksnį, kuris yra naudojamas siekiant apsaugoti nuo žemos temperatūros ne tik Sibire. Laikykite jį namuose ant tų karštų dienų ir bandykite ją išlaikyti aktyvus žaisdami su juo namie.

    mažylis Samojed
    mažylis Samojed yra žavinga ir reikalauja ypatingo atsargumo iš tavęs, kad jis auga ir vystosi į sveiką ir suaugusio šuns. Kai jūs turite savo naują šuniuką namuose, rūpintis savo namuose ir įsitikinkite, kad jis yra saugus jūsų šuo. Pašalinkite visas pavojingas chemines medžiagas ar valiklių šuo gali gauti prieigą prie ir įsitikinkite, kad nėra nieko per savo nepasiekiamoje kuri yra kenksminga ar destruktyvus. Po pareikšti naują šuniuką namuose, padaryti už vet paskyrimą, turi jį patikrinti ir paskiepyti.

    Pradedant mokymosi, elgesio ir lavinimo nuo mažens, taip pat bus svarbu įsitikinti, kad jūsų šuo žino, kaip elgtis įvairiose situacijose ir aplink žmonių ar kitų gyvūnų. Samojedas pakeliamas būti “darbo” šuo, pakeliamas ir veisiami konkretiems tikslams. Ji tarnauja kaip ganymo šuo apsisaugoti elnių. Didinant šuniuką, jums reikia skirti daug laiko žaisti ir kasdieninėje veikloje daug. Tada jums bus įsitikinęs, kad Jūsų šuniukas užaugs būti kietas ir žaismingas, taip pat aktyvus šuo. Kuris atsipirks su gražiu hormono savo santykius. Jums bus malonu su Samojedas ir duos jums džiaugsmo ir pasitenkinimo daug.

    Samojedas ir kūdikis
    [RS-skelbimai blokas = “ANIMALSRS”]
    Samojedas turi labai gerus santykius su kūdikiu ir yra gerai su juo. Šis šuo yra švelnus, mylintis ir žaismingi. Jei jūs turite kūdikį namuose, turėtumėte atidžiai stebėti juos prie savo Samojedas.

    Šuo yra didesnis nei bamblys ir gali netyčia trankyti per pyplys žaisdami. Atkreipti dėmesį į vaiko žaisdami turi tapti įpročiu išvengti tragedijos ir kai nelaimingas atsitikimas su vaiku. Jis gali žaisti su valandas vaikui, o akimirkas praleido Samojedas-vaikų, vaikų-Samojedas santykius yra tikrai laimingas ir abu turi gražių akimirkų.

    Priedai Apie
    šuo turi būti išvestas iš pusę apkaba juosta. Pavadėlio turi būti pakankamo ilgio, kad jis galėtų tinkamai vaikščioti. Samojedas patinka žaislai (gumos, medvilninis meškiukų). Jis taip pat turi dirbtines teethers ir skanėstų. GPS vieta yra geras būdas apsaugoti savo šunį nuo vagystės. Kai jūsų šuo turi GPS, galėsite jį rasti greičiau, jei pasiklysti.

    Įdomūs faktai nuo Samojedas gyvenime

    • maža ūkį Zimbabvė
    • Samojedas gyvena Kinijoje, kuri loja iš matematinių operacijų rezultatus,
    • Sled lenktynių
    • šuns savininkas buvo Rusijos caro, Nikolajus II,

     FCI klasifikacija

     • grupė 5: Spitz primityvi veislės šuo,
     • 1 skyrius: Šiaurės šunų kinkinių
     • lapė,
     • Ne Pagal darbo Bandomoji

      Samojedas Panašūs šunys
      Sibiro haskis, Amerikos eskimų šunys, Aliaskos malamutai yra trys šunys, kad pasidalinti kai panašumų su Samojedas.

      • Sibiro haskis: Sibiro haskis ir Samojedas yra šunų kinkinių iš Rusijos. Šis šuo yra labai meilus ir gali gerai prisitaikyti prie įvairių sąlygų ir situacijų. Samoyeds yra baltos arba kremo sluoksnį, o Sibiro Huskies turėti įvairesnių spalvų, įskaitant pilka, raudona, juoda ir balta, .
      • Amerikos eskimų šuo: Amerikos eskimų šuo yra baltas kaip Samojedas. Šis šuo yra geras sarginis šuo. Samojedas yra šuo didesnis nei Amerikos eskimų šuo. Vidutinis svoris Samojedas vyrui yra 27,5 kg. Yra trys klasės Amerikos eskimų šunys (žaislas, Miniature ir standartas). Vidutinės masės svyruoja nuo 4 kg iki 13.25 kg .
      • Aliaskos Malamutas: malamutai yra dar vienas šunų kinkinių. Šis šuo yra labai socialinės ir mėgsta žaisti. Šis šuo nemėgsta būti vienas, jis gali plėtoti vienatvės baimę ir gali tapti depresija lengvai. Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp Aliaskos malamutas ir Samoyeds yra jų dydis. Malamutai yra didesnis ir sveria nuo 40 iki 47,5 kg. Samojedas paprastai sveria tarp 17,5 ir 32,5 kg.

       Įžymūs žmonės, kurie priklauso Samojedas
       [RS-skelbimai užblokuoti = “ANIMALSRS”]
       Per metus, daugelis garsenybių priklausė Samojedas , Štai keletas žinomų Samojedas savininkai:

        .
       • Mūša Karen Carpenter,
        .
       • Džonis Helen Hunt,

       • L Denis Leary anketa

        Bendra vardai Samojedas

        • Koda,
        • sniego
        • Lokys “
        • Luka,
        • Frost”
        • Nanook
        • Jukonas,
        • vaiduoklis “
        • ” Blizzard “

         Samojedas Ventiliatoriaus forumas (Mano Yed)
         yra yra aktyvus forumas Samojedas mėgėjams, suburiant veisėjai, savininkų ir gerbėjų šuo. Čia galite pasidalinti žinia, valiutų įžvalgos ir patirtys susiję su Samojedas veisimui. Ko ieškoti, kur nusipirkti Samojedas ir kaip kelti įvairius klausimus, susijusius su Samojedas, The Samojedas Vakarai Forumas padės jums tai.

         Samojedas Citatos
         “Jūs galite turėti daug geriausių draugų, bet jūs turite tik vieną šunį.” ,
         “Kažkas, kas niekada neturėjo šuo praleido nuostabus gyvenimo dalis . “,

         Žurnalai apie Samojed (ir kitais šunimis)

         • gyvūnų Ekspertas
         • šuo Sportas,

          Samojed Lenkijoje
          1986 Tomas Spaitenstein atnešė kalė Kaissas Princų Danica iš Danijos į Lenkiją, bet ten buvo ne palikuonys. Tai buvo Beata Sarlej kuris pradėjo veisti šunį. 1990, pirmas vada Tasja ir Varro gimė Albis veislyno.

          Samojedas DUK (dažniausiai užduodami klausimai)
          Kiek kainuoja turėti Samojedas?
          Grynaveisliai samojedų išlaidas daugiau nei $ 3000, bet šuo nupirko iš veisėjo išlaidas tarp $ 600 ir $ 1,500. Iš Samojedas kaina, jei ji yra iš prieglaudos ar gelbėjimo organizacija yra pigiau suma mokate turėtų būti daug mažesnis, jūs tikriausiai tik mokėti kelis šimtus dolerių padengti priėmimo ir imunizacijos mokesčių.

          Be to, pinigus maistui, veterinarijos priežiūros, šukavimo, mokymo ir visų reikalingų produktų. Išlaidos šuo yra maždaug $ 1,000. Tačiau turite žinoti, kad dėl šuns išlaidos yra pagaminti kasmet. Jūs turite išleisti šiuos pinigus ant jo priežiūros, reabilitacijos, mitybos ir gydymo ne mažiau kaip $ 500 iki $ 1000 ar daugiau.
          gyvena už Samojedas Lenkijoje kaina yra apie 1500 PLN per mėnesį. Iš Samojedas kaina su kilmės yra PLN 3000-6000. “
          Ar linija Samojedas? ,
          Taip, Samojedas daug linijų daug iš. Jei nuspręsite įsigyti šį šunį namuose, turėsite plaukus visur.
          Kaip didelis yra Samojedas?
          Samojedas yra vidutinio dydžio šuo. Vyrų paprastai sveria nuo 22,5 iki 32,5 kg ir yra 52,5 cm iki 58,75 cm aukščio. Patelė paprastai sveria nuo 17,5 iki 25 kg ir yra 47,5 cm iki 52,5 cm aukščio.
          Kaip ilgai Samojedas gyva? ,
          gyvenimo trukmė Samojedas nuo 12 iki 14 metų.
          Samojedas geros šeimos šuo? ,
          Taip, Samojedas yra puikus šeimos šuo. Jis yra puikus kompanionas ir turi praleisti laiką su žmonėmis, jis myli. Samojedas yra mylintis, žaismingas ir švelnus šuo, puikiai tinka vaikams. Tačiau reikėtų pasirūpinti Kai atsižvelgdama Samojedas netoli mažiems vaikams, kaip jis gali netyčia trankyti per mažą vaiką.
          Kas yra Samojedas temperamentas ir charakteris? ,
          jis yra švelnus, draugiškas, prisitaikyti prie žmonių ir aplinkos, tuo pačiu metu gyva ir energingi. Drąsūs ir pasitikintys. Paciento, ypač atsparus stresui, sunku mesti jį iš pusiausvyros. Tuo pačiu metu labai bendraujantis ir draugiškas.
          Samojedas lengva mokyti?
          Samojedas nėra lengva traukiniu. Net tai protingas šuo gali būti labai užsispyręs. Galite treniruotis patys, bet būti pasirengę už tai, kad ji užima daug laiko ir pastangų, ir daug kantrybės. Taip pat jūs galite ieškoti mokymo klases su profesionaliu treneriu.
          Samojedas žolėdis A Carnivore arba Omnivore?
          Samojedas yra Omnivore, kuris reiškia, kad jis valgo tiek augalus ir kitus gyvūnus.
          Kaip jūs patenkinti profesionalų veisėją Samojedas?
          veisėjas, iš kurio jūs perkate savo šuniuką turi būti pasirinkta sąmoningai ir tyčia. Selekcininkas turi pakviesti Jus į savo vietą ir parodyti jums vietą, kur gyvūnai yra laikomi. Samojedas iš selekcininko turėtų pateikti draugiškas ir atviras šuniukas įspūdį. Selekcininkas turi būti susijusi su veislininkystės asociacija. Selekcininkas patiria išsamų sveikatos tyrimus, vakcinuotų šuniuką ir mikroschemą jį. Selekcininkas turi reikalauti tinkamą kainą už savo šuniuką (nuo 3 iki 6 tūkst PLN)
          Samojedas ir kačių?
          Samojedas nenoriai persijungia į santykius su kate. Jis tiesiog toleruoja tai. Geriau ne veisti katę ir Samojedas kartu kaip visada bus tam tikrų problemų ir rūpesčių, susijusių su nesveiko santykių. Tai nėra idilė.
          Ką teisės pirkti iš Samojedas atrodo?
          selekcininkas ženklai tinkama dokumentacija su būsimo šuns savininkas, kurio dėka paprastam žmogui gali būti tikri, kad šuniukas išaugs į tikrą Samojedas. Selekcininkas nenutraukia kontakto su savininku, jis teikia pagalbą ir konsultacijas iškilus problemoms.
          Nuo 2012 sausio neįmanoma parduoti šunį be kilmės. , Tai dabar neteisėta praktika, už kurį gali būti skirta bauda. Samojedas geriausiai veislynas Lenkijoje turėtų priklausyti lenkų Kennel Club. Šiuo metu ji yra labiausiai žinomas veislynas asociacija, veikianti mūsų šalyje.
          Kuris Karalystė Samojedas atstovaujate?
          Samojedas priklauso gyvūnų Karalystėje.
          Kas Tipas veikia Samojedas atstovaujate?
          Samojedas yra tipo Chordiniai.
          Kuris klasterio daro Samojedas atstovaujate?
          Samojedas priklauso žinduolių Pack.
          Kas Šeimos neturi Samojedas atstovaujate? < Samojedas priklauso šunų šeimai. Kuriai vyriausybei priklauso samojedas?
          Samojedas priklauso grobio ordinui.
          Kokiai rūšiai priklauso samojedas?
          Samojedas priklauso vilko rūšiai .
          Kokį viršelį turi samojedas?
          Samojedas turi plaukus.
          Koks yra samojedų mokslinis pavadinimas?
          Mokslinis samojedų pavadinimas yra Canis lupus familiaris.

          Santrauka

          Ar verta samojedų namuose?
          Kaip ir bet kuris šuo, šis turi daug privalumų ir trūkumų. Atrodo, verta nusipirkti tokį daiktą ir turėti samojedą namuose. Tai suteikia daug pasitenkinimo, teigiamos energijos, laimės ir daro mūsų kasdienį pilką gyvenimą malonesnį. Turėdami su savimi tokį šunį, mes jaučiamės saugūs, patenkinti ir patenkinti. Verta nusipirkti samojedą – tai investicija ne tik kuriam laikui, bet ir ilgam.

          Nie ma takiej reklamy 🙁

Zobacz też

Šunų veislės, linkusios į otitą

Ši sveikatos būklė gali atsirasti dėl alergijos, infekcijų ar svetimkūnių ausyje. Dažniausiai tai yra erškėčiai ar šakelės, kurių gyvūnas negali pašalinti pats. Paskutinį kartą atnaujinta: 2018

Czytaj więcej »

Šeškų antinksčių liga

Šią ligą gali sukelti daugybė veiksnių – nuo tam tikrų maisto produktų vartojimo iki problemų, tokių kaip ankstyva kastracija. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šeškų

Czytaj więcej »