Svetainė Zwieeta.geographicforall.com renka asmens duomenis naudodama slapukus, analizės įrankius, naujienlaiškius ir kontaktines formas.

I. Asmens duomenų valdytojas

Tomasz Aleksandrzak, „Rockseo Sp z o.o.“ Valdybos narys:
Rockseo Sp z o.o.,
ul. Jaroszki 35, 95-060 Bžesinis,
įrašytas į Nacionalinį teismų registrą KRS numeriu: 0000774850, NIP: 8331403167, REGON: 382731555
paštas: biuro@rockseo.pl
Telefonas: 500 784 394

II. Tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Mes tvarkome jūsų asmens duomenis (vardą ir pavardę, el. Pašto adresą), kad galėtume susisiekti su mumis, remdamiesi jūsų sutikimu. Mes apdorojame tokius duomenis kaip IP adresas, slapukų duomenys ir vietos duomenys, kad galėtume patekti į mūsų svetainę ir skaityti jos turinį, taip pat statistiniais tikslais ir reklamų personalizavimui („Adsense“). El. Laiškas komentaruose gali būti apdorotas, kad būtų susietas su konkrečiu komentaru.

Teisinis pagrindas str. 6 sek. 1 lit. 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo a punktą ir panaikinantį Direktyvą 95 / 46 / EB (bendras duomenų apsaugos reglamentas).

III. Duomenų gavėjai

Jūsų asmeniniais duomenimis dalijamės su šiuo subjektu: žiniatinklio analizės įmone („Google“). Šis subjektas tvarko duomenis pagal sutartį su mumis ir tik pagal mūsų nurodymus. Mes neperduodame jūsų duomenų už Lenkijos / ES / Europos ekonominės erdvės ribų.

IV. Duomenų saugojimo laikotarpis

Mes saugome jūsų duomenis, kol jūsų sutikimas nebus atšauktas.

V. Jūsų teisės

Jūs turite teisę:

prieigą prie savo duomenų, gaukite jų kopiją
pataisykite savo duomenis
duomenų ištrynimas
duomenų tvarkymo apribojimas
perkelti savo duomenis
skundus Asmens duomenų apsaugos generaliniam inspektoriui
atšaukti sutikimą tvarkyti

Pirmiau minėtą veiklą galite atlikti susisiekę el. Pašto adresu biuro@rockseo.pl.

VI. Informacija apie savanorišką duomenų teikimą

Duomenų teikimas yra savanoriškas.

VII. BDAR sąlyga

Klausimais, kuriems netaikomi reglamentai, Civilinio kodekso nuostatos ir atitinkami Lenkijos teisės aktai, taip pat Europos Sąjungos teisė, ypač BDAR (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 27 d.) 2016 m. Balandžio mėn. Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir panaikinant Direktyvą 95/46 / EB).