Maltipoo

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Sumatros dramblys

Sumatros dramblių mokslinė klasifikacija Karalystė Gyvūnai Tipas Stygos Gromada Žinduoliai Eilutė Trimitai Šeima Drambliai Genus < /dt> Elephas Mokslinis pavadinimas Elephas Maximus Sumatros dramblių apsaugos

Czytaj więcej »

Viskas apie avių kirpimą

Vilna, dengianti avies kūną, yra natūralaus pluošto rūšis. Drabužiai, pagaminti iš šios medžiagos, yra labai vertinami už tai, kad jie sušildo ir išlieka minkšti bei subtilūs. Paskutinį

Czytaj więcej »

Mokslinis Maltipoo laipsnis

Karalystė
Gyvūnai

Maltipoo faktai

Smulkmenos ir nbsp;
Maltipoos gali turėti vieną iš trijų skirtingų kailio tipų, priklausomai nuo konkrečių genų, kuriuos jie paveldėjo iš savo tėvų. Tai yra šilkiniai, garbanoti arba banguoti.
Dieta
Visaėdis

„Maltipoo“ fizinės charakteristikos

„Maltipoo“ vaizdai

Naršykite visus mūsų „Maltipoo“ vaizdus galerijoje.

Peržiūrėkite visus Maltipoo vaizdus!

Paieška

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų į mūsų Maltipoo ir kitus naminių šunų partnerius. Pirkimas per juos padeda mums tęsti savo misiją padėti šviesti pasaulio rūšis, kad galėtume geriau jomis pasirūpinti.

Veisėjai iš pradžių maišė pudelius su maltiečių, kad sukurtų veislę, kuri būtų geras naminių gyvūnėlių kompanionas alergiškiems žmonėms.

Maltipoos yra mylintis, žaismingas ir protingas mažos veislės šuo. Tai hibridinė veislė, susikirtusi tarp maltiečių ir pudelių, arba miniatiūrinis pudelis. Veisėjai iš pradžių maišė pudelius ir maltiečių, kad sukurtų veislę, kuri būtų gera kompanionė alergiškiems žmonėms. & Nbsp; W Priklausomai nuo to, kaip stiprūs yra Maltos genai, „Maltipoos“ gali būti hipoalerginiai šunys, pvz., Pudeliai.

“Maltipoos”, taip pat žinomas kaip “Malt-A-Poos”, gali būti puikus priedas beveik bet kokiuose namuose. Veislė puikiai tinka vaikams ir mėgsta leisti laiką su savo šeimos nariais. “Maltipoo” gali turėti garbanotą ar netvarkingą kailį., Grietinėlė ir sidabras yra labiausiai paplitusios kailio spalvos, nors jos taip pat gali būti mėlynos, pilkos, juodos arba rudos spalvos.

3 privalumai ir trūkumai turint maltipoo


Argumentai “už”!  Trūkumai!  Nedaug ar visai nevartoti : dauguma maltipoų išlieja mažai ir gali būti geras augintinis alergiškiems žmonėms. garsiai ir loja dažniau nei kiti Lengva treniruotis : maltipous gali būti lengva treniruoti. Jie motyvuoja savo maistą, todėl naudojant teigiamą treniruočių metodą ir mitybos atlygį gali būti veiksminga. Atsiskyrimo nerimas : „Maltipoos“ neblogai sekasi vieniems namuose. Gali išsivystyti nerimas dėl išsiskyrimo. Ši veislė netinka namams, kuriuose kas nors dažniausiai nebus. Gera vaikams : maltipoos Jie yra švelnūs ir meilus. Jie gali puikiai papildyti namus su vaikais, ypač vyresniais. Brangu : salyklo kačių priėmimas gali kainuoti daugiau nei daugelis kitų veislių.
Maltipoas nėra labai energingas, tačiau mėgsta žaisti. Jie yra nuostabūs visų amžiaus grupių augintiniai.

Maltipoo dydis ir svoris

Maltipoo yra maža veislė. Patinai ir patelės yra maždaug vienodo dydžio. Visiškai išaugęs Maltipoo gali sverti nuo 5 iki 20 svarų ir būti 8–14 colių aukščio. Tai gana platus diapazonas kaip specifiniai genai, kuriuos Maltipoo paveldi iš savo Maltip ir Poodle tėvų, nustatys tikslų jo dydį. Puodeliai yra mažesnės šuns versijos. Puodelis sveria nuo 5 iki 10 svarų.

Aukštis (vyriškas): nuo 8 colių iki 14 colių Aukštis (moteris): nuo 8 colių iki 14 colių Svoris (vyriškas): nuo 5 svarų iki 20 svarų Svoris (moteris): nuo 5 svarų iki 20 svarų

Dažnos Maltipoo sveikatos problemos

[rs -ads block = “ANIMALSRS”]

Prieš perkant Maltipoo, naudinga susipažinti su kai kuriomis galimomis sveikatos problemomis, kurios gali turėti įtakos šiai veislei. Tai padės išsiaiškinti, kokių požymių ir simptomų ieškoti ir nuspręskite, ar turėtumėte nuvežti šunį pas veterinarą.

Girnelės išnirimas yra viena iš galimų sveikatos problemų, su kuria gali susidurti ši veislė. Girnelės išnirimas yra tada, kai kelio ar kelio sąnarys nėra tinkamai išdėstyti ir slysta į vidų ir į išorę. Tai gali sukelti šlubavimą kojoje arba šunį luošinti. Šokinėja, kai Kartais, norint išspręsti šią problemą, reikia operacijos.

Kai kurie maltipoai taip pat gali sirgti epilepsija. Epilepsija yra traukulių sutrikimas, kurį kartais sukelia genetika, o kartais – nežinomi veiksniai. Vaistai gali normaliai gydyti epilepsiją ir leisti jūsų augintiniui gyventi beveik įprastą gyvenimą.

Kita galima problema yra Legg-Calve-Perthes liga. Ši liga paveikia mažesnes šunų veisles. Dėl šios būklės sumažėja kraujo tekėjimas į šlaunikaulio viršūnę. Dėl to sutrinka šlaunikaulio galva, o tai gali sukelti raumenų atrofiją. Chirurgija dažnai gali tai išspręsti ir leisti šuniui vaikščioti be skausmo.

Štai keletas sveikatos problemų, su kuriomis gali susidurti maltipoas:

 •  girnelės išnirimas 
 • epilepsija
 • Legg-Calve-Perthes liga

Maltipoo temperamentas ir elgesys

Tikslus Maltipoo temperamentas gali skirtis priklausomai nuo jų genetikos, makiažo ir bruožų, paveldėtų iš pudelio ar maltiečių tėvų. Motinos bruožai yra labiau dominuojantys, tačiau „Malt -A“ aplinka, priežiūra ir socializacija. taip pat gali turėti įtakos nustatant jų asmenybę ir elgesį.

Dauguma šių tipų šunų yra labai draugiškos asmenybės. Jie linkę būti labiau bendraujantys. Ši veislė taip pat dažnai gerai sutaria su vaikais ir gali būti labai mylinti ir švelni. Maltipoos nesiseka, kai per ilgai lieka vieni. Jie taip pat yra labiau linkę į išsiskyrimo nerimą nei kai kurios kitos šunų veislės, todėl jums nebūtų geras augintinis, jei didžiąją dienos dalį paliktumėte vienas.

Kaip juo pasirūpinti „Maltipoo“

Galvojant apie Maltipoo priežiūrą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. veiklos spektras ir mitybos poreikiai, kuriuos turi suteikti jūsų šuo kuo geresnė priežiūra.

Maistas ir dieta

Rūpinkitės savo Maltipoo, kaip planuota, vienas iš pirmųjų dalykų, apie kurį turite galvoti, yra šuns šėrimas. Suaugusiems Maltipoos šunims reikia šerti aukštos kokybės mažų veislių maistą. Paprastai jiems reikia nuo 5/ Nuo 8 iki 1/5 puodelio maisto kiekvieną dieną. & Nbsp; Tikslus maisto kiekis gali skirtis priklausomai nuo konkretaus šuns dydžio, aktyvumo lygio, sveikatos, amžiaus ir kitų kintamųjų. & Nbsp;

Jei jums reikia pagalbos nustatant, kiek maisto jūsų salyklas turėtų suvalgyti kiekvieną dieną, pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju. Suradę idealų maisto kiekį savo šuniui šerti kiekvieną dieną, padalinkite šį bendrą kiekį į du valgius.

Maltipoo šuniukams, jaunesniems nei šešių mėnesių, reikės valgyti maždaug keturis mažesnius patiekalus per dieną. Taip yra todėl, kad šuniuko skrandis yra mažesnis nei suaugusiojo, todėl jie negali vienu metu tvarkyti per daug maisto. Pasirinkite šuniuko maistą mažiems veislių ir pasikonsultuoti su savo veterinarijos gydytoju, jei nesate tikri, tikslią sumą, kuri idealiai tinka jūsų augančio šuniuko

priežiūra ir priežiūra
Nors tiksli viliojimo poreikius jūsų Maltipoo gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo jo kailio, su jums tikrai norite reguliariai šukuoti savo augintinį. Tai reiškia, kad juos reikia valyti kasdien arba kas antrą dieną. Reguliariai valant šepečiu, kailis nesusilieja ir nesusipainioja ir pašalinami palaidi plaukai. & nbsp;

Jei jūsų šuo turi garbanas, tokias kaip jo Pudelio tėvas, galite pastebėti, kad jam ar jai reikės eiti į kirpyklą maždaug kartą per keturias ar šešias savaites. Jei jums nerūpi gerai prižiūrimas ir apipjaustytas kailis, jis aptems, kurie gali sukelti odos infekcijas.

Patikrinkite „Maltipoo“ nagus, kad įsitikintumėte, jog jie nėra per ilgi. Per ilgi nagai gali apsunkinti vaikščiojimą ir netgi sukelti skausmą jūsų šuniukui. Taip pat turėtumėte išlaikyti Maltipoo ausis švarias, kad išvengtumėte užteršimo. Pašalinkite nešvarumus ir šiukšles ir naudokite ausų valymo tirpalas, neleidžiantis susikaupti per daug ausų vaško. & nbsp;

Galiausiai norėsite valyti šuns dantis bent kas kelias dienas, kad nesusidarytų apnašų ir dantų akmenų ir nesukeltų dantų ligų.

Treniruotės

Apskritai, maltipous yra gana lengva treniruoti. Jie yra labai motyvuoti savo maistu, todėl tikėtina, kad šiai veislei bus tinkamiausias gydymo metodas. Mokymo metodai, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas teigiamam sustiprinimas, jie yra efektyviausi šiai veislei. Maltipoos, ypač patelės Maltipoos, taip pat gali būti užsispyrę. Kartais tai gali padaryti treniruotę šiek tiek sudėtingesnę, tačiau jei esate labai nuoseklus, turėtumėte matyti teigiamus rezultatus.

Taip pat norėsite įsitikinti, kad socializuojate savo Maltipoo nuo ankstyvo amžiaus. Tai padės jūsų šuniui išmokti elgtis įvairiose situacijose, apsuptyje skirtingų žmonių ir kitų šunų. Laukiama, kol jūsų šuo sulauks pilnametystės ir pradės mokyti, gali apsunkinti procesą, o jūsų šuo greičiausiai bus užsispyręs nei būdamas jaunesnis.

Pratimai

Nors „Maltipoo“ yra nedidelis, jam vis tiek reikia kasdien mankštintis. Kasdien bent jau nueikite šunį pasivaikščioti 10–15 minučių arba pažaiskite su juo aptvertame kieme. Taip pat galite įsigyti žaislų žaisti su savo šuniuku viduje. Jei jūsų Malt-A-Poo nesimankština pakankamai, jis gali nuobodžiauti. Nuobodulys gali priversti jūsų augintinį patekti į bėdą ir tapti destruktyvus, todėl norėsite įsitikinti jo poreikiais pratimai bus įvykdyti.

Maltipoo šuniukai

Prieš parsinešdami namo įsitikinkite, kad jūsų namai yra paruošti naujam šuniukui. Pašalinkite visus galimus pavojus, atmeskite viską, ko nenorite matyti, kaip šuniukas kramto, ir nusipirkite maisto ir kitų reikmenų paruoškite šunį.

Bus svarbu pradėti savo „Maltipoo“ treniruotę, kai tik ją parsinešite namo. Tai gali padėti jūsų šuniui išmokti svarbių komandų ir lūkesčių nuo ankstyvo amžiaus, kad jo laikytumėtės. Kai jūsų šuo bus visiškai paskiepytas, pradėkite su juo bendrauti ir apsvarstykite galimybę jį išsaugoti lankyti paklusnumo kursą.

Maltipoo šuniukai yra žavingi, jie mėgsta glaustis.

Maltipoas ir vaikai

Maltipoos yra nuostabus šeimos šuo. Jie yra mylintys, švelnūs ir žaismingi. vaikas ar jaunesnis vaikas, kuris nežino tinkamo žaidimo būdo dėl šios priežasties ši veislė geriausiai tinka namams su šiek tiek vyresniais vaikais.

Nors Maltipoos paprastai tinka kūdikiams, visada verta atidžiai prižiūrėti kūdikius, kai jie yra su šia ar bet kuria kita veisle, nes tai gali užkirsti kelią jiems netyčia įskaudinti kūdikį ar šunį.

Į Maltipoos panašūs šunys:

Pudeliai, maltiečių ir Jorkšyro terjerai yra trys veislės, panašios į Maltipoos.

 • Pudelis: Pudelis sudaro pusę „Maltipoo“ genų. Abi veislės yra labai protingos, žaismingos ir lengvai dresuojamos. Abi gali būti geras šeimos šuo. Tačiau pudeliai yra daug didesni nei Maltipoos. & nbsp ; Vidutinis pudelis sveria daugiau nei 50 svarų, palyginti su vidutiniu „Maltipoo“, sveriančiu tik 12,5 svaro.
 • maltiečių: maltiečiai yra antroji „Maltip“ genų pusė. Abi veislės yra jautrios, prieraišios ir išeinančios. & Nbsp ; „Maltipoo“ turi aukštesnį intelektą, jį lengviau lavinti ir jam reikia daugiau mankštos nei maltiečiams.
 • Jorkšyro terjerai: Jorkšyro terjerai ir Maltipoos yra maži šunys, kurie yra puikus kompanionas. Jorkšyras Terjerai yra mažesni nei Maltipoos. Jų vidutinis svoris yra tik 5,5 svaro, palyginti su vidutiniu 12,5 svarų Maltipoo svoriu. Abi veislės taip pat yra protingos ir meilios. Tačiau Maltipoos yra geresnis šeimos šuo nei Jorkšyro terjeras.

Garsusis Maltipoos

Maltipoo Jie yra populiari hibridinė veislė. Daugelis įžymybių taip pat myli šiuos draugiškus, mylinčius ir žaismingus šuniukus. Žemiau yra keletas garsių maltipoų:

 • Vilkas iki Ellen DeGeneres Maltipoo
 • Penny to Maltipoo Blake Lively
 • DJ Rihannos Maltipoo
 • Sophie – Maltipoo Miley Cyrus
 • Kiko – Maltipoo Carmen Electra

Populiarūs Maltipoo vardai

Ar nesėkmingai ieškojote tobulo savo Maltipoo pavadinimo? Peržiūrėkite žemiau esantį sąrašą, kad sužinotumėte, ar galite rasti geriausią savo mielą šuniuką.

 • Triufeliai
 • Lewisas
 • “Dynamit”
 • “Bruiser”
 • Owenas
 • Emily
 • Starr
 • Asa
 • Alexis
 • Molly

Peržiūrėti visus 46 gyvūnus, prasidedančius & nbsp; raide & nbsp; M

Maltipoo – dažnai užduodami klausimai (dažnai užduodami klausimai)

Kiek kainuoja turėti Maltipoo? 

Veisėjai už „Maltipoo“ gali imti 400–2000 USD, nors dauguma veisėjų veislės kaina svyruoja nuo 700 iki 800 USD. Taip pat galite rasti „Maltipoo“, skirtą įvaikinti per prieglaudą ar gelbėjimo organizaciją. Tai turėtų būti pigiau nei pirkti iš veisėjo ir greičiausiai kainuos kelis šimtus dolerių.

„Maltipoos“ taip pat reikės veterinarinės priežiūros, maisto, šunų lovos, narvo, apykaklės ir pavadėlio, žaislų, skanėstų ir kitų reikmenų. Nepamirškite visų šių daiktų pirkimo kainos ir apsvarstykite Maltipoo turėjimo išlaidas. -tai greičiausiai bus didžiausia pirmaisiais nuosavybės metais, nes pirmą kartą įsigysite tiek daug prekių. Pirmuosius metus biudžetas yra nuo 1 000 iki 1 500 USD, o kitais metais -nuo 500 iki 1 000 USD. Prisiminkite Maltipoo gyvenimo trukmė yra 10–15 metų. Įsitikinkite, kad esate pasirengęs mokėti už maistą, priežiūrą ir kitas šuniuko reikmenis visą jo gyvenimą.

Ar Maltipoo tinka vaikams? 

Taip, „Maltipoos“ yra draugiškas vaikams šuo. Dėl žaismingos ir mylinčios asmenybės jie yra puikus vaiko palydovas. Tačiau Maltipoos yra maži ir gali pakenkti triukšmingam mažyliui. Maltipoo skirtas tik namams su šiek tiek vyresniais vaikais. .

Kiek gyvena „Maltipoo“? 

„Maltipoo“ gyvenimo trukmė paprastai yra 10–15 metų. Tačiau įvairūs veiksniai gali turėti įtakos jų gyvenimo trukmei, pavyzdžiui, genetika, sveikatos problemos ir jiems teikiama priežiūra.

Kas yra „Maltipoo“? 

Maltipoo“ yra maltiečių ir pudelių mišinys. Ši veislė yra labai mylinti ir prieraiši ir gali puikiai papildyti daugumą namų. Maltipoos taip pat yra labai aktyvūs ir žaismingi. Jie turi garbanotą ar netvarkingą kailį. dažnai spalvotos spalvos. balta, kreminė arba sidabrinė. Jų kailis taip pat gali būti juodas, mėlynas, pilkas arba rudas. Maltipoos paprastai sveria nuo 5 iki 20 svarų. Šios veislės puodelis ar mini versija sveria nuo 5 iki 10 svarų.

Kaip paruošti „Maltipoo“? 

Malt-A-Poo“ plaukus reikia šukuoti kasdien arba kas antrą dieną. Taip kailis atrodys kuo puikiausiai ir neleis nuobodžiauti ar susipainioti. Taip pat reguliariai valykite „Maltipoo“ dantis, kirpkite nagus ir išvalyti ausis.

Ar „Maltipoos“ daug meta? 

Ne, „Maltipoos“ daug neišmeta. Jie buvo veisiami kaip hipoalerginiai šunys. Jų pudelio genai riboja jų prarandamą kiekį, tačiau jei maltiečių genai yra stipresni, „Maltipoo“ gali netekti kai kurių.

Ar Maltipoos yra įsiutę? 

Maltipoas gali būti garsesnis nei kitos šunų veislės. Kai kurie maltipoai gali būti žaismingi, o kiti – ne. Genetika ir šunų dresūra gali turėti įtakos, ar jie laimingi, ar ne.

Koks Maltipoo temperamentas? 

Maltipoo“ yra gerai žinomas dėl draugiškos ir prieraišios asmenybės. Jie taip pat yra išeinantys ir retai drovūs. Tikslus „Maltipoo“ temperamentas gali skirtis priklausomai nuo to, ar dominuoja pudelio genai, ar tėvai iš Maltos.

Nie ma takiej reklamy 🙁

Zobacz też

5 molosų veislės

Šie šunys priklauso daugiau nei 50 veislių grupei. Jie ypač žinomi dėl stiprios ir raumeningos išvaizdos ir naudojami kaip sarginiai šunys. Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. lapkričio 10

Czytaj więcej »

Gyvūnai garsiuose istoriniuose paveiksluose

Kai kurie garsūs menininkai pasiskelbė gyvūnų mylėtojais ir tai atspindėjo savo kūryboje. Kitais atvejais tokios rūšys kaip arklys (bajorų simbolis) perdėjo charakterį, kurį norėjo pavaizduoti. Šiandien mes atidžiau

Czytaj więcej »

Pirėnų mastifas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. birželio 29 d. Pirėnų mastifas yra ispanų kilmės veislė, tradiciškai naudojama bandoms saugoti . Pasaulio šunų organizacija oficialiai priskiria ją „Molosser“. Dėl itin

Czytaj więcej »

Patarimai, kaip žaisti su triušiu

Visų pirma, prieš pradėdami bendrauti su juo, turite susipažinti su savo augintiniu ir pamatyti jo reakcijas. Nors tai nėra šuo, yra keletas veiklų, kurias galite praleisti kartu pramogų tikslais.

Czytaj więcej »