Aliaskos malamutas

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Spis treści

Nykstantys vėžliai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. liepos 21 d. Vėžliai yra ropliai, kurie Žemėje klajojo maždaug prieš 200 milijonų metų . Yra dviejų tipų vėžliai: vandens ir

Czytaj więcej »

Mokslinė klasifikacija Aliaskos malamutas

Karalystė
Gyvūnai
Tipas
Stygos
Pylum
Žinduoliai
Eilutė
Grobuoniška & nbsp;
Šeima
Canidae
Genus
Šuo
Mokslinis pavadinimas
Canis Lupus

Aliaskos malamuto išsaugojimo būklė

neįtraukta į sąrašą

Aliaskos malamuto atsiradimas

Šiaurės Amerika

Aliaskos malamuto faktai

Funkcija
Smailus veidas ir pakelta uodega
Temperamentas
Meilus, draugiškas ir ištikimas
Mokymas
Vidutinis
Dieta
Visaėdis
Vidutinis vada dydis
6
Tipas
Vykdomas
Bendras pavadinimas
Aliaskos malamutas
Slaptažodis
Dažnai naudojamas kaip rogių šunys!
Grupė
Šuo

Fizinės savybės Aliaskos malamutas

< dl>

Spalva
Pilka, juoda, balta
Odos tipas

Plaukai

Aliaskos malamutai yra labai protingi ir bendraujantys šunys. Jie yra energingi ir labai meilūs

Aliaskos malamutas yra šunų veislės špicų šeimos narys ir inuitų buvo išvestas tam, kad trauktų savo roges. Jie atrodo panašiai kaip Sibiro haskis, tačiau stovėdami šalia šone, milžiniškas purus nykštukinis malamutas haskis. & Nbsp; Ši veislė yra draugiška, protinga ir kupina energijos, todėl yra tobulas augintinis aktyviai šeimai. Tačiau jie turi šiek tiek užsispyrusią seriją, todėl savininkai turi tapti lyderis nuo pat pradžių, švelniai, bet nuosekliai treniruodamasis.

Aliaskos malamutai mėgsta leisti laiką su žmonėmis, įskaitant nepažįstamus žmones, todėl jie nėra geri sargybiniai. Dėl didelės energijos ir beveik nuolatinio dėmesio poreikio malamutą galima šiek tiek apsunkinti, tačiau laikui bėgant ir kantriai ši veislė taps nuostabia kompanionas įvairaus amžiaus žmonėms.

3 privalumai ir trūkumai, susiję su Aliaskos malamuto turėjimu

Privalumai! 
Trūkumai! 

Nepaprastai protingi Aliaskos malamutai yra labai protingi šunys. Galite pradėti dresuoti savo naują šuniuką, kai tik jį parsinešite namo, nes net būdama jauna ši veislė gali gauti dresūros signalų.
Atkaklumas apsunkina treniruotes
Iš dalies dėl aukšto intelekto lygio Aliaskos malamutai yra užsispyrę. Jie gali greitai ir lengvai išmokti taisykles, tačiau be nuoseklaus mokymo jie taip pat ras būdų, kaip jas pažeisti.
Energingas ir žaismingas
Ši veislė kupina energijos ir visada mėgsta žaisti su savo šeimininku. Dėl šios savybės Aliaskos malamutas yra fantastiškas šeimos šuo.

Reikia daug judėti Aliaskos malamutai buvo veisiami kaip darbiniai šunys ir todėl turi aukštą energijos lygį. Veterinarai rekomenduoja bent dvi valandas mankštintis per dieną, kad slopinama energija nesukeltų blogų įpročių.

Labai jautrūs šunys nemėgsta nieko daugiau, kaip susiburti su šeima po ilgos darbo ar žaidimo dienos.

Pernelyg gausus šėrimasis Ši veislė išmeta nemažą kiekį ištisus metus ir du kartus per metus nupūs sezoninius plaukus. Malamutai 2–3 kartus per savaitę tarp protrūkių ir vieną kartą per dieną lydymosi laikotarpiu, kad šuns kailis nebūtų maudomas.

Išvaizda Aliaskos malamutai

Aliaskos malamutai yra stiprūs, raumeningi šunys, kurių veislė suprojektuoti taip, kad būtų panaudoti. Jie turi tamsias, vidutinio dydžio akis ir mažas trikampes ausis. Ryškiausias šios veislės bruožas yra skiriamieji ženklai ant burnos, kurie dažniausiai yra balta su spalvota juostele ar kauke prie jų akių. Jų storas kailis būna įvairių spalvų, tokių kaip juoda ir balta, pilka ir balta arba raudona ir balta, o gražios purios uodegos švelniai susisuka ant nugaros.

Aliaskos malamutų dydis ir svoris

Aliaskos malamutai
yra dideli darbiniai šunys. Jie sveria nuo 75 iki 100 svarų ir yra nuo 23 iki 25 colių aukščio per petį. Šios veislės patinai paprastai yra šiek tiek didesni nei patelės..

Aliaskos malamutas ir Sibiro haskis

Ryškiausias malamutų ir haskių išvaizdos skirtumas yra jų dydis, o malamutas yra daug didesnis nei haskis. Haskių galvos yra mažesnės, o ausys – arčiau malamuto. Jie taip pat gerai žinomi dėl šviesiai mėlynų akių, o malamutai, kaip ir dauguma kitų veislių, turi rudas akis. Abi veislės turi skirtingas kailio spalvas, tokias kaip juodi, pilki ar raudoni ženklai ant jų baltų kūnų, tačiau tik Sibiro haskiai gali būti agouti spalvos.

Dažnos Aliaskos malamuto sveikatos problemos

Kaip ir daugelis kitų didelių veislių, Aliaskos malamutai dažnai kenčia nuo klubų ir alkūnių displazijos. linkę krešėti. dėl paveldimos ligos, vadinamos trombopatija. Paveldima polineuropatija yra dar viena paveldima liga, kurią veisėjai turėtų ištirti savo gyvuliams. Ši liga gali sukelti galūnių ir veido paralyžių, erdvės dezorientaciją ir lėtą širdies plakimą. Malamutai taip pat gali patirti sveikatos problemų, tokių kaip chondrodisplazija ( nykštukė), hipotirozė, dienos aklumas ir von Willebrand liga.

Kaip ir bet kuris grynaveislis gyvūnas, atsakingas veisimas yra raktas į šių komplikacijų mažinimą. Įsitikinkite, kad jūsų naujas šuniukas yra iš gerbiamų veisėjų ir kad juos įvertintų veterinaras, kad įsitikintų, jog jie turi švarią sveikatos sąskaitą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad didžiausia Aliaskos malamuto rizika sveikatai yra:

 • paveldima polineuropatija
 • klubo sąnario displazija
 • chondrodisplazija
 • hipotirozė
 • Dienos aklumas
 • von Willebrand liga

Aliaskos malamuto temperamentas

Aliaskos malamutai
yra draugiški, protingi ir energingi. & nbsp; Ši veislė nebus geri šunų prižiūrėtojai; & nbsp; verčiau draugauti su nepažįstamais žmonėmis, nei ginti savo namus nuo jų. nbsp; Skirtingai nuo kitų špicų šeimos veislių, malamutai yra gana tylūs šunys. Jie „kalbėsis“ su savininkais ir kartkartėmis išleis klyksmą, tačiau jie nėra varginantys barkeriai.

Aliaskos malamutai turi didelį grobį, todėl jie netinka namų ūkiams, kuriuose auginami maži augintiniai. Jie taip pat turi būti visada apsaugoti; net ir gerai apmokyti malamutai gali pabėgti nuo savo šeimininko, jei tik jiems pakils nuotaika.

Kaip prižiūrėti Aliaskos malamutą

Aliaskos malamuto maistas ir dieta

Aliaskos malamutai
neturi jokių ypatingų mitybos problemų ir turėtų išlikti sveikas, naudodamas aukštos kokybės šunų maistą. Kaip ir bet kurios veislės, įsitikinkite, kad maitinate maistu pagal jo sveiko svorio reikalavimus, atkreipdami dėmesį į tai, kad įtraukiate jo skanėstus apskaičiuodami dienos kalorijų kiekį.

Geriausias Aliaskos malamuto draudimas

Kaip ir kitos didelės šunų veislės, Aliaskos malamutai linkę į klubo sąnario displaziją ir dėl jų rasinės padėties jiems gresia kelios paveldimos sąlygos, todėl svarbu susirasti draudimo bendrovę, kuri padengtų šių tipų ligas sveikatos būklė Todėl gera idėja pasiimti naminių gyvūnėlių visapusišką draudimą.

Aliaskos malamutų priežiūra ir priežiūra

Aliaskos malamutai
yra gana mažai priežiūros reikalaujantys šunys. Jie neturi stipraus kvapo ir maudosi tik kas 6–8 savaites. Jų kailis nereikalauja specialaus kirpimo, bet jums jų reikia . šukuokite kelis kartus per savaitę, kad sumažintumėte plaukų slinkimą. Šie šunys liejasi ištisus metus ir du kartus per metus išgyvena vėjuotą sezoną. Pūtimo laikotarpiu šuniuką reikės šukuoti kasdien, kad nesusidarytų plaukai. namas.

Be plaukų priežiūros, jų tvarka yra paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai dažnai valyti dantis ir ausis ir kas mėnesį kirpti nagus, kad jūsų malamutai būtų laimingi ir sveiki.

Aliaskos malamutai mokymas
Jūs turėtumėte pradėti mokyti savo malamutas kuo greičiau jį namo. Jis yra labai šviesus ir imsis savo komandas greitai. Dėl savo intelekto, šie šunys gali būti gana užsispyręs, tad savininkai privalo tapkite lyderiais nuo pat pradžių. Be tinkamo mokymo jūsų malamutas priklausys jums, o ne atvirkščiai. Apsvarstykite galimybę užrašyti savo šuniuką į paklusnumo pamokas, kad padėtų jam išsiugdyti ramią asmenybę.

Pratimai Aliaskos malamutui

Ši veislė, kaip darbinis šuo, turi begalę energijos atsargų. Veterinarai rekomenduoja bent dvi valandas mankštintis per dieną, kad malamutas apskritai atsipalaiduotų.

Aliaskos malamuto šuniukai

Prieš parsiveždami savo Aliaskos malamuto šuniuką namo, turėtumėte pasirūpinti savo namais. Ši veislė yra labai destruktyvi, kai nuobodu ar pilna energijos, o šuniukai dažnai patenka į abi kategorijas, kad išlaisvintų dalį savo energijos. jauną šuniuką, turite apsirūpinti saugiais žaislais, kad malamutas galėtų žaisti. Jam taip pat reikės saugios vietos miegoti; todėl labai rekomenduojama mokyti narve.

Kadangi ši veislė yra labai protinga, mokymas gali prasidėti, kai tik parsinešite namo naują šuniuką. Nuo 8 iki 9 savaičių amžiaus jis gali pradėti mokytis pagrindinių komandų, tokių kaip sėdėjimas ir buvimas kontroliuojamoje aplinkoje. Nuoseklus mokymas padės jums susieti su savo naujuoju šuniuku ir nuo pat pradžių parodykite jam, kad esate jo lyderis. Kai tik jis ar ji bus tinkamo amžiaus, kad gautų reikiamas vakcinacijas, apsvarstykite galimybę užrašyti savo šuniuką į šuniukų darželį, kad padėtų jam tinkamai mokytis socializacijos ir paklusti .
& nbsp;

Aliaskos malamutas ir vaikai


Dėl savo gerumo, linksmumo ir švelnumo Aliaskos malamutai puikiai sutaria su vaikais. fantastiški šeimos šunys. Kaip ir bet kokios didelės veislės šunys, svarbu išmokyti savo šunį ir kūdikį saugiai bendrauti tarpusavyje. Atminkite, kad nesvarbu, kaip jis elgiasi Kad išvengtumėte atsitiktinių sužalojimų, jūsų šuo niekada neturėtų būti paliktas be priežiūros su vaikais .

Šunys, panašūs į Aliaskos malamutus

Keletas veislių, panašių į Aliaskos malamutus:

 • Sibiro haskis
  : Sibiro haskiai yra šiek tiek mažesni nei Aliaskos malamutai, bet atrodo panašiai ir beveik toks pat temperamentas.
 • Amerikos eskimų šuo
  : Amerikos eskimų šunys draugiškai nusiteikę kaip Aliaskos malamutas, tačiau yra mažesni. maždaug 9 colių aukščio ant peties, aukštyn iki standarto, kuris yra apie 19 colių aukščio.
 • Chinook
  : „Chinook“ yra šiek tiek mažesnis nei Aliaskos malamutas, tačiau pasižymi tokiomis pat puikiomis savybėmis, dėl kurių šios veislės yra puikūs šeimos šunys.

Populiarūs Aliaskos malamutų pavadinimai

Keletas labiausiai paplitusių Aliaskos malamutų vardų yra šie:

 • Dzeusas
 • Meška
 • < li> Maksas

 • Odinas
 • Ghost
 • Nova
 • Maya
 • Kuma
 • Aidas
 • Freyja

Žr. visus 64 gyvūnus, prasidedančius raide & nbsp; A & nbsp;

DUK apie Aliaskos malamutą

Kas yra Aliaskos malamutas ? 
Aliaskos malamutai yra Aliaskos darbiniai šunys, kuriuose eskimai juos augino, kad gautų sunkias savo rogių apkrovas. Jie atrodo panašūs į Sibiro haskių, tačiau palyginimas vienas šalia kito greitai parodys žiūrovams, kad milžiniškas, purus, vidutinis dydžio nykštukinio malamuto, kurio dydis yra haskis. Dėl tokio dydžio skirtumo malamutai buvo veisiami dėl jėgos, o ne dėl greičio; jų darbas buvo ilgesnį laiką gabenti sunkesnius krovinius.
Kiek kainuoja Aliaskos malamutas? 
Aliaskos malamuto kaina priklauso nuo veisėjo ir gali svyruoti nuo 500 iki 2500 USD, atsižvelgiant į jūsų kilmę. Jei norite išsaugoti savo malamutą, galite tikėtis sumokėti 200–400 USD pakartotinio priėmimo mokesčių .
Ar Aliaskos malamutai yra pavojingi? 
Nors Aliaskos malamutai dažnai įtraukiami į pavojingiausių šunų veislių sąrašą, taip yra dėl nesusipratimo dėl veislės. Tai didelė veislė ir turi storą išvaizdą, todėl jos efektingumas dažnai painiojamas su agresija. stiprų grobį ir jie neturėtų gyventi su mažesniais augintiniais, tačiau jie myli žmones ir beveik visada yra draugiški įvairaus amžiaus žmonėms.
Kuo skiriasi Sibiro haskiai ir Aliaskos malamutai? 
Pagrindinis skirtumas tarp haskių ir malamutų yra jų dydis. Vidutiniškai malamutai yra šiek tiek didesni ir stipresni nei haskiai. Malamutai taip pat yra labiau prieraišūs savo žmonių šeimoms ir jiems gerai sekasi namuose tik su šunimis, o haskių šunys labiau mėgsta savo bandoje turi bent vieną kitą šunį.
Kokio dydžio Aliaska Ar gaunate malamutų? 
Aliaskos malamutai sveria apie 75–100 svarų ir yra 23–25 colių aukščio ties ketera. Šios veislės patinai yra šiek tiek didesni nei patelės.
Ar Aliaskos malamutai yra žolėdžiai, plėšrūnai ar visaėdžiai? 
Aliaskos malamutai yra visaėdžiai, tai reiškia, kad jie valgo ir augalus, ir kitus gyvūnus.
Kuriai karalystei priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai priklauso „Kingdom Animalia“.
Kokiai klasei priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai priklauso žinduolių klasei.
Kuriai grupei priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai priklauso klasterių grupei.
Kokiai šeimai priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai priklauso šunų šeimai.
Kokia tvarka priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai yra plėšrūnai.

Kokį viršelį turi Aliaskos malamutai? 

Aliaskos malamutai yra padengti plaukais.
Kokiems tipams priklauso Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai priklauso Canis genčiai.
Kokie yra skiriamieji Aliaskos malamuto bruožai? 
Aliaskos malamutai turi smailus veidus ir pakeltas uodegas.
Kiek vaikų turi Aliaskos malamutai? 
Vidutinis Aliaskos malamutų vaikų skaičius yra 6.
Kuo įdomūs Aliaskos malamutai? 
Aliaskos malamutai dažnai naudojami kaip rogių šunys!
Koks yra Aliaskos malamuto mokslinis pavadinimas? 
Mokslinis Aliaskos malamuto pavadinimas yra Canis Lupus.

Zobacz też

Stepanas, rusų poros lokys

Nors žinia apie lokį, kuris su pora Rusijoje gyvena 23 metus, mums yra keistas, tai ne vienintelis kartas, kai šie plantiradai prisitaikė gyventi su žmonėmis.

Czytaj więcej »
rujos

Bitė

Mokslinė bičių klasifikacija Karalystė Animalia Gromada Arthropoda klasė Vabzdžiai Užsakymas Hymenoptera Šeima Apidae Genus Apis Medaus bičių apsaugos būklė & nbsp; Nykstanti Medaus bičių vietos

Czytaj więcej »

Čekiški vielaplaukiai gryfonai

Čekiški vieliniai plaukučiai yra kilę iš Čekijos Respublikos. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šią veislę. Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. gegužės 11 d. „ Bohemian

Czytaj więcej »